0
19:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

19:54

Επεισοδιακό φινάλε και νίκη για τη Λαμία. Τα... θαλάσσωσε ο διαιτητής, μην καταλογίζοντας πέναλτι υπέρ του Αγροτικού στο 77' και δίνοντας λανθασμένα άλλο στο φινάλε, που, όμως, απέκρουσε ο Πίτκας.

19:54

Λήξη του ματς! 1-0.

19:52

19:51

Έξαλλος ο Σπανός που τα... σέρνει στον 4ο διαιτητή και αποβάλλεται. «Θα έπρεπε να ντρέπεστε!», του φώναζε.

19:50

90'+1: ΑΠΟΚΡΟΥΕΙ ο Πίτκας που πέφτει σωστά στην αριστερή του γωνία και διώχνει την μπάλα στην εκτέλεση του Διαμαντόπουλου!

19:49

90': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ! Έχει δοθεί για χέρι του Τζόκιτς, αν και από το ριπλέι φαίνεται ότι μάλλον είναι του Καπία!

19:49

89': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Μπουλούλης στη θέση του Καραγιάννη.

19:47

88': Κόρνερ για τη Λαμία. Το εκτελεί ο Σιατραβάνης από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:43

84': Κόρνερ για τον Αγροτικό Αστέρα. Το εκτελεί ο Μπιτάνγκ από τα αριστερά, σταματά για φάουλ η φάση.

19:39

79': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τόσκας στη θέση του Μπαλού.

19:36

77': Διαμαρτύρεται ο Αγροτικός Αστέρας για χέρι του Γιαλούση στην περιοχή σε γυριστό σουτ του Συμελίδη. Όντως έχει βρει εκεί η μπάλα, αλλά δεν δίνεται το πέναλτι.

19:35

76': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλού.

19:34

10(4)-4(1) οι τελικές υπέρ της Λαμίας.

19:31

72': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Συμελίδης στη θέση του Θεοδωρίδη.

19:30

71': Σέντρα του Ντάσιου από τα δεξιά, ο Σιατραβάνης κάνει το γυριστό σουτ μέσα στην περιοχή, αλλά η μπάλα σταματά στα πόδια του Μακρυδημήτρη.

19:30

70': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Νατσιόπουλος στη θέση του Μίλιεβιτς.

19:26

67': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Βελλίνης στη θέση του Σκλιοπίδη.

19:25

66': Κίτρινη κάρτα στον Νταβίντοφ.