0
23:01

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

22:58

Ο Παναθηναϊκός πραγματοποίησε πολύ καλή εμφάνιση στην πρόβα τζενεράλε ενόψει της ευρωπαϊκής συμμετοχής του, επικρατώντας με ευρύ σκορ, απέναντι σε έναν ολλανδικό σύλλογο μέτριας δυναμικότητας.

22:57

Τέλος του αγώνα. Ο Παναθηναϊκός επικράτησε με 4-0.

22:54

3 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:53

90': Ο Μπεργκ με κεφαλιά μέσα από την περιοχή, μετά από σέντρα του Νάνο από αριστερά, έστειλε την μπάλα να περάσει μόλις άουτ.

22:46

83': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Στιλ ο Ο. Βλαχοδήμος.

22:44

81': Σουτ του Νάνο έξω από την περιοχή, η μπάλα μόλις άουτ.

22:42

79': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Λεντέσμα ο Π. Βλαχοδήμος.

22:41

Ο Βιγιαφάνιες από την ώρα που πέρασε στο ματς είναι ο πιο δραστήριος παίκτης του Παναθηναϊκού.

22:37

74': Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Στάικος, Νάνο και Ρέις στις θέσεις των Ζέκα, Μέστο και Χουλτ.

22:35

72': Ο Μπέργκ έφυγε στη αντεπίθεση και προσπάθησε να κάνει το γύρισμα μέσα στην περιοχή, όμως οι αμυντικοί της Τσβόλε απομάκρυναν.

22:30

Με κοντινό πλασέ σκόραρε ο Μπεγκ, μετά από άψογη κάθετη μπαλιά του Βιγιαφάνιες.

22:30

66': ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό με τον Μπεργκ.

22:27

64': Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Εκτός οι Γουακασό, Ιμπάρμπο και Κουτρουμπής, με τους Βιγιαφάνιες, Μολέδο και Μπουμάλ, να περνούν εντός.

22:23

Άναρχο το παιχνίδι στο δεύτερο μέρος. Δεν υπάρχει πλάνο για τις δύο ομάδες.

22:20

56': Ο Μπέργκ δεν καταφέρνει με προβολή στο δεύτερο δοκάρι να βρει στόχο.

22:15

50': Τίποτα σπουδαίο μετά από πέντε λεπτά αγώνα στο δεύτερο μέρος.

22:10

Δεν έκανε αλλαγές ο Παναθηναϊκός. Για την Τσβόλε έχει περάσει στο ματς ο Θανάσης Καραγκούνης,

22:08

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

21:50

Τέλος του ημιχρόνου στη Λεωφόρο, με τον Παναθηναϊκό να προηγείται με 3-0.

21:49

45': Σουτ του Μπεργκ μετά την εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα άουτ.

21:48

44': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.