Δεν έδειξε πολύ καλή εικόνα ο ΠΑΟΚ πριν από τα ματς με τον Άγιαξ.

22:23

Τέλος του αγώνα στην Τούμπα. 1-1 το τελικό σκορ.

22:21

Μετά από την εκτέλεση κόρνερ του Μπίσεσβαρ ο Τζιόλης σκοράρει με κεφαλιά για τον ΠΑΟΚ και κάνει το 1-1.

22:20

ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:20

90+1': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

22:19

4 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:17

89': Ο Ζάιρο με απανωτές ντρίμπλες, σουτάρει, όμως η μπάλα κοντράρει και απομακρύνεται.

22:13

84': Ο Αρκάντιους Πιέχ ευστοχεί και κάνει το 1-0 για τον Απόλλωνα.

22:12

84': Κερδίζει πέναλτι ο Απόλλων. Το έκανε ο Πούγγουρας στον Αρκάντιους Πιέχ.

22:08

79': Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Ο Πούγγουρας αντί του Κρέσπο και ο Κάνιας αντί του Κουλούρη.

22:03

76': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Δεν το αξιοποίησε.

22:01

73': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Περνάει ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

22:01

73': Σουτ του Κίτσιου, αποκρούει ο Βάλε, ο Κουλούρης παίρνει το ριμπάουντ, όμως ο Βάλε λέει και πάλι «όχι».

21:58

70': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:55

Παραμένει το 0-0 χωρίς την παραγωγή σπουδαίων ευκαιριών από τις δύο ομάδες.

21:50

62': Έξι παίκτες μπαίνουν ταυτόχρονα στο παιχνίδι για τον ΠΑΟΚ. Μπρίκιτς αντί Γλύκου, Μαλεζάς αντί Τζαβέλλα, Τζιόλης αντί Σάκχοφ, Περέιρα αντί Ροντρίγκες, Γιαννούλης αντί Λέοβατς και Ζάιρο αντί Κάμπος.

21:47

Ο Απόλλων Λεμεσού απειλεί με τον Κυριάκου, όμως ο Κίτσιου παρεμβαίνει και απομακρύνει τον κίνδυνο.

21:41

53': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Περνάει ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

21:39

51': Ο Κουλούρης με κοντινή προβολή, δεν βρίσκει την μπάλα όπως θα ήθελε μετά από γύρισμα του Κίτσιου και αυτή περνάει άουτ.