Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

20:20

Λήξη αναμέτρησης χωρίς να μπει κάποιο γκολ.

20:19

89': Ο Μασούντ βρίσκει τον Ανσαριφάρντ, εκείνος ενώ μπορούσε να τελειώσει τη φάση έψαξε τον Φούντα και η μπάλα πέρασε με τον τελευταίο να αιφνιδιάζεται.

20:18

88': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Πολύ κακή η εκτέλεση του Φούντα, περνά η φάση.

20:15

85': Λάθος από τον Κόρμπο, κάνει το σουτ ο Φατιόν και ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει.

20:11

Έχει πέσει ο ρυθμός, κοντρολάρει το ματς η ΑΕΛ κυκλοφορώντας την μπάλα.

20:07

77': Στη θέση του Μπεν ο Βουκελάτος για τον Πανιώνιο.

20:06

76': Εντυπωσιακή ενέργεια από τον Μασούντ, βγάζει και τη σέντρα για τον Ανσαριφάρντ και την τελευταία στιγμή αλλάζει την τροχιά της μπάλας ο Ξενοδόχοφ.

20:04

74': Ο Φούντας εκτελεί φάουλ ψάχνοντας συμπαίκτη του, η μπάλα περνά απ' όλους και φεύγει ελάχιστα έξω.

20:03

73': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελείται με πάσα από τον Μπεν και περνά ανεκμετάλλευτο.

20:03

73': Κίτρινη στον Ναζλίδη, ο οποίος εδώ και ένα λεπτό διαμαρτύρεται συνεχώς. Πήγε και ο Κυπαρίσσης να τον ηρεμήσει και παράλληλα να εκφράσει τη διαφωνία του στον βοηθό.

19:58

69': Αλλαγές για την ΑΕΛ, μπαίνουν Μαρακούσιος και Φατιόν αντί Μονιάκη και Ουρτάδο.

19:56

67': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανιώνιο! Ο Β. Βλάχος κάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής, ο Ξενοδόχοφ αποκρούει, η μπάλα πηγαίνει πλάγια στον Μπεν κι εκείνος με σουτ σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

19:52

63': Καλή μπαλιά, δεν καταφέρνει να βάλει σωστά το πόδι του ο Μαρουκάκης.

19:50

61': Δοκιμάζει το πόδι του από μέσα δεξιά ο Μαρουκάκης και στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:48

59': Φαλτσαριστό σουτ από τον Μασούντ, η μπάλα φεύγει έξω.

19:45

56': Στη θέση του Αβραάμ ο Καρατάσιος για την ΑΕΛ.

19:43

54': Ανσαριφάρντ και Μασούντ μπαίνουν για τον Πανιώνιο, Ολαϊτάν και Μασούρας βγαίνουν. Αποθεώθηκε ο πρώτος.

19:43

54': Μαρουκάκης αντί Καπού και Ντέλετιτς αντί Ροβίθη για την ΑΕΛ.

19:40

51': Ο Φούντας μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει και φαλτσαριστό σουτ προς την απέναντι γωνία και αστοχεί.

19:38

49': Ο Μασούρας μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

19:37

46': Ξενοδόχοφ, Βαρέλα και Δαμιανάκης μπήκαν για την ΑΕΛ, Καβουσάκης, Καπνόπουλος και Σουλιώτης βγήκαν.

19:36

46': Κόρμπος, Αντωνιάδης, Ρισβάνης, Φούντας, Κ. Βλάχος, Β. Βλάχος και Πινιώτης μπαίνουν για τον Πανιώνιο, Σιώπης, Τασουλής, Πατσατζόγλου, Ντουρμισάι, Οικονόμου, Αργυρόπουλος, Καθάριος βγήκαν για τον Πανιώνιο.

19:35

19:31

Συνεχίζεται το ζέσταμα των δύο ομάδων.

19:19

19:16

42': Ο ίδιος το εκτελεί και στέλνει την μπάλα ελάχιστα έξω.

19:15

41': Ωραία ενέργεια από τον Μπεν, ο οποίος παίρνει φάουλ σε καλό σημείο.

19:11

37': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Οι "κυανέρυθροι" χτυπούν σε αντεπίθεση, ο Μπεν δίνει στον Ολαϊτάν και ο τελευταίος με φαλτσαριστό σουτ από μέσα αριστερά στέλνει την μπάλα λίγο έξω.

19:09

35': Ωραία ντρίμπλα από τον Μονιάκη στον Αργυρόπουλο, αλλά πολύ δυνατή στη συνέχεια η σέντρα του.

19:05

31': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Ουρτάδο το εκτελεί και ο Καθάριος απομακρύνει.

19:04

Βγήκε το παπούτσι του Σιώπη, εκείνος συνέχισε να προσπαθεί και να διεκδικεί την μπάλα και αποθεώθηκε γι' αυτό από την εξέδρα.

19:02

30': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Γρήγορη ανάπτυξη από τους γηπεδούχους, ο Μπεν σπάει στον Καθάριο κι εκείνος από μέσα δεξιά κάνει δυνατό σουτ και ο Καβουσάκης αποκρούει.

18:59

27': Ωραία ενέργεια από τον Ολαϊτάν, ο Τασουλής βγάζει τη σέντρα και από τα όρια της περιοχής ο Ντουρμισάι με κεφαλιά στέλνει την μπάλα άουτ.

18:57

Τα ακούει τώρα ο Αναστασιάδης από την κερκίδα... Περιπαιχτικά σχόλια επειδή είναι με σαγιονάρες στο γήπεδο.

18:56

Μικρή διακοπή, δροσίζονται οι παίκτες των δύο ομάδων.

18:53

21': Φαλτσαριστό αδύναμο σουτ από τον Μπεν, εύκολα ο Καβουσάκης.

18:50

18': Μακρινό και άστοχο σουτ από τον Αβραάμ, θεατής στη φάση ο Θεοδωρόπουλος.

18:48

16': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Από αριστερά μπαίνει στην περιοχή ο Ολαϊτάν, αλλά πάει αρκετά πλάγια για να τελειώσει τη φάση με αποτέλεσμα το σουτ του να σταματήσει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.