Συρτάκι παίζουν οι Τούρκοι στα μεγάφωνα στο "βόταφον αρένα"... Ωραία έκπληξη!

21:55

Λήξη φιλικής αναμέτρησης, τελικό Μπεσίκτας - Ολυμπιακός 1-0.

21:55

90'+4: Κόρνερ για την Μπεσίκτας, φάουλ πάνω στον Λεάλι.

21:54

90'+3: Και άλλη αλλαγή για τους Τούρκους. Ο Μουσταφά Πεκτεμέκ αντί του Μπεκ, οι οποίοι προφανώς θέλουν τη νίκη γοήτρου και με αυτόν τον τρόπο κάνουν καθυστερήσεις.

21:53

90'+2: Φάουλ για τους Τούρκους Κουαρέσμα, σε κόρνερ ο Λεάλι. Εκτέλεση με πολλά φάλτσα, αλλά απευθείας άουτ στην εξέλιξη της φάσης.

21:53

90'+2: Αλλαγή για την Μπεσίκτας. Ο Γκιονούλ αντί του Χάτσινσον

21:52

90'+1 Κίτρινη κάρτα στον Τσιμίκα.

21:49

88': Καλή ευκαιρία για την Μπεσίκτας, Ωραίο τεχνικό σουτ από τον Κουαρέσμα, η μπάλα μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Ολυμπιακού.

21:48

87': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Τυφλό διώξιμο από την άμυνα της Μπεσίκτας σε μπαλιά του Καμπιάσο, η μπάλα στρώνεται στον Ιντέγιε, μονοκόμματο σουτ από θέση έξω δεξιά, ένα μέτρο από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

21:44

83': Φάουλ για τους Τούρκους με τον Ούσμπιλιτς. Εκτελεί από τα δεξιά απευθείας, διώχνει δύσκολα ο Λεάλι.

21:43

82': Αλλαγή για την Μπεσίκτας. Ο Ροντόλφο αντί Ασλάν

21:41

80': Οφσάιντ ο Ιντέγιε. Σωστή υπόδειξη.

21:40

79': Σέντρα Τσιμίκα, αδύναμη κεφαλιά Ανδρούτσου, εύκολα μπλοκάρει ο Φαμπρίσιο.

21:39

78': Ακόμα μια αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ανδρούτσος στη θέση του Ζντιέλαρ.

21:37

76': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί από τα δεξιά ο Φορτούνης, απομακρύνουν εύκολα οι γηπεδούχοι.

21:30

69': Νέα αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης αντί του Μπουχαλάκη.

21:27

66': Οφσάιντ ο Σισμάνογλου. Σωστή υπόδειξη.

21:26

65': Κίτρινη κάρτα στον Καμπιάσο.

21:23

62': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ο Ιντέγιε στη θέση του Μανθάτη και ο Τσιμίκας αντί Ντε λα Μπέγια.

21:22

61': Ακόμα μια αλλαγή για την Μπεσίκτας. Ο Ούσμπιλιτς στη θέση του Φρέι.

21:20

59': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Στην αντεπίθεση οι Πειραιώτες, ο Πάρντο κερδίζει τις κόντρες από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, σουτ σε θέση τετ α τετ, διώχνει ο τερματοφύλακας των Τούρκων.

21:19

Λάθος από το Βούρο, ο Αρσλάν από τα δεξιά βγάζει τη σέντρα και ο Σισμάνογλου με ωραίο πλασέ μέσα από την περιοχή κάνει το 1-0.

21:19

58': ΓΚΟΛ για την ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ!

21:17

55': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Μπουχαλάκης από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:14

52': Κόρνερ για τους Τούρκους, χωρίς τύχη...

21:10

47': Ο Κουαρέσμα εκτελεί φάουλ από τα αριστερά, διώχνει με τις γροθιές ο Λεάλι.

21:07

Έναρξη β' ημιχρόνου.

21:06

Τέσσερα τα νέα πρόσωπα για την Μπεσίκτας με το ξεκίνημα του δεύτερου μισού του ματς. Κουαρέσμα, Αντριάνο, Σισμάνογλου και Φαμπρίσιο μέσα.

21:06

46': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ο Ντα Κόστα αντί του Μποτία και ο Καμπιάσο αντί του Μιλιβόγεβιτς.

20:48

Λήξη α' ημιχρόνου.

20:47

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:47

45': Γέμισμα στα καρέ του Ολυμπιακού, ο Χάτσινσον δεν μπορεί να στοπάρει από θέση μέσα δεξιά, βγαίνει και μπλοκάρει ο Λεάλι.

20:44

43': Σουτ Πάρντο από θέση έξω δεξιά, διώχνει με τις γροθιές ο Μπόικο.

20:41

39': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Ο Μπουχαλάκης από τα αριστερά εκτελεί το φάουλ από πλάγια θέση σαν κοντινό κόρνερ, κεφαλιά από τον προωθημένο Μποτία, η μπάλα μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:35

33': Ωραία κίνηση του Μανθάτη από τα αριστερά, ξεφεύγει από τους αντιπάλους του, σέντρα-σουτ από πολύ πλάγια θέση, πέφτει και μαζεύει ο Μπόικο.

20:32

28': Σουτ Βούρου έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Μπόικο.

20:29

27': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:27

Μικρή διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες.

20:26

24': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Μπουχαλάκη, σε νέο κόρνερ με κεφαλιά ο Μαρσέλο.

20:25

23': Σουτ του Σαχάν, η μπάλα φεύγει άουτ.

20:24

22': Κόρνερ για την Μπεσίκτας, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:17

16': Σουτ Μανθάτη από θέση μέσα αριστερά, διώχνει ο Μπόικο και στη συνέχεια της φάσης ο Σεμπά κάνει φάουλ στον τερματοφύλακα των Τούρκων.

20:16

15': Ο Φρέι σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει σταθερά ο Λεάλι.

20:16

14': Ο Μπόικο προλαβαίνει και μπλοκάρει προ του Σεμπά.