1
21:28

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

21:13

Νίκη γοήτρου για Ξάνθη, άλλη μια εμπειρία Σούπερ Λίγκας αν και είναι στη Β' Εθνική για τον Άρη, που προσπάθησε αλλά δεν κατάφερε να φανεί απειλητικός επιθετικά.

20:59

Λήξη αναμέτρησης, Άρης - Ξάνθη 0-1.

20:57

90'+1: Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντόγος στη θέση του Βουτσιά.

20:56

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:50

84': Φάουλ για τον Άρη σε καλό σημείο. Εκτελεί απευθείας ο Μιλούνοβιτς, άουτ.

20:47

81': Καλοτραβηγμένο σουτ Λάζιτς, η μπάλα άουτ.

20:45

79': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Μελιόπουλος αντί Τριάδη.

20:44

78': Κόρνερ για τον Άρη. Πλασαριστά, γέμισμα Ίλιτς, διώχνει με τις γροθιές ο Ζίβκοβιτς.

20:42

76': Κόρνερ για την Ξάνθη με τον Λουσέρο, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

20:41

75': Αλλαγή κάτω από τα γκολπόστ του Άρη. Ο Αναγνωστόπουλος στη θέση του Διούδη.

20:40

74': Κόρνερ για τον Άρη από τα δεξιά. Μιλούνοβιτς στην εκτέλεση, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:40

74': Αλλαγή για τον Άρη. Μπούρμπος στη θέση του Τάτου.

20:36

70': Σέντρα Λουσέρο, κεφαλιά Λάζιτς, εύκολα ο Διούδης, "καθαρίζει".

20:35

69': Κόρνερ για την Ξάνθη από τα αριστερά. Πλασαριστά, Λουσέρο τη σέντρα, διώχνουν οι αμυντικοί του Άρη.

20:32

66': Σουτ Ντούνη έξω από την περιοχή, άουτ.

20:31

65': Σουτ Μιλούνοβιτς, εύκολα μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς.

20:28

62': Οφσάιντ ο Τριάδης αυτή τη φορά. Ο παίκτης της Ξάνθης βρέθηκε σε θέση τετ α τετ...

20:27

61': Ο Τριάδης έδωσε σε Γιούνες επιχειρεί το σουτ μέσα στην περιοχή, διώχνει σε κόρνερ ο Διούδης, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:26

60': Σουτ Λάζιτς, κανένα πρόβλημα για τον τερματοφύλακα του Άρη, η μπάλα πολλά μέτρα πάνω από την εστία των γηπεδούχων.

20:23

57': Υπόδειξη οφσάιντ στον Ίλιτς.

20:22

56': Κίτρινη στον Βουτσιά. Ισοπαλία πλέον στις κάρτες.